+

​Львів’яни створили сервіс для пошуку попутників в потягах та літаках

З кожним роком українці стають більш «європеїзованими» та відвідують все більше подій.

Зазвичай, будь-яка з них, чи то музичний фестиваль, конференція чи виставка об’єднує зацікавленних людей з усієї країни , і навіть з-за кордону.

І, звичайно ж — хочеться подорожувати разом із досвідченними попутниками, які вже не раз відвідували подібні події, знають, які питання можуть виникати під час подорожі та самої імпрези. Як допомогти мандрівникам із одного регіону скоординуватись та спланувати подорож, провести час у дорозі насичено, радісно та безпечно?

Нічого про своїх попутників не знав і засновник мобільного додатку 2Event.com, львів’янин Ярослав Максимович, коли прямував із Львова до Києва на бізнес-конференцію під Борисполем. Вже потім виявилося, що ще кілька людей їхали на ту саму подію зі Львова. Однак зустрілися колеги вже на місці. Причому кожен витратив час підбираючи чим їхати, де переночувати.

Ідея допомогти людям знайти попутників, якщо вони їдуть на один і той же захід, здалась очевидною. Саме з бажання розв’язати цю проблему почалося створення 2Event.com.

Зараз за допомогою додатку можна координуватись відвідувачам події.

Вони мають змогу приєднатися до своєрідної соцмережі учасників події, знайти компанію однодумців для поїздки або спільного проживання у готелі, призначати один одному зустрічі та продовжувати спілкуватися і після офіційної програми.

Люди ніби створюють тимчасову онлайн-спільноту навколо події.

Достатньо зачекінитися в середині додатку на подію, свій потяг, готель, чи зареєструватись із своїм автомобілем. А інші відвідувачі будуть бачити вас і розумітимуть хто чим їде, де оселиться та куди піде: та чому б не скоординуватись, якщо вам по дорозі?

Якщо Ви їдете потягом — Вам достатньо зачекінітися , просто зісканувавши з квитка QR-код або ввести у додатку свій маршрут та побачити, хто буде їхати в сусідньому вагоні. Адже купуючи будь-які квитки ми платимо за корисно проведенний час та цікаве спілкування. То чому б не перетворити нудні години у вагоні на позитивні емоції?

Для організаторів чисельних заходів фестивальної столиці України та решти міст, додаток також стане у нагоді.

Безкоштовно створивши подію, організатори надають всім відвідувачам змогу купувати онлайн квитки та користуватися мобільним додатком. З мобільного додатку значно простіше слідкувати за розкладом, знайомитися між собою, призначати зустрічі в онлайн режимі та слідкувати за повідомленнями в чаті для проектора.

Додаток безкоштовний, а ціна на квитки на потяг ідентична до інших пропозицій продавців на Україні, тобто продаж здійснюється без додаткових націнок.

Такий сервіс зручний для пасажирів, які хочуть завести нові знайомства, провести час з користю.Тож визначайтеся з напрямком, бронюйте квитки, обирайте попутників і сміливо вирушайте у подорож: нові знайомства та корисно проведений час гарантовано!

Отже, коли наступного разу купуватимете квитки на потяг — спробуйте спочатку переглянути попутників в мобільному додатку 2Event.

Оригинал статьи: http://zaxid.net/news/showNews.do?lvivyani_stvorili_servis_dlya_poshuku_poputnikiv_v_potyagah_ta_litakah&objectId=1361455

11 авг. 2015

adware removers