Eventdescription

Цікаво, як воно у майбутньому? Гарно? Зелено? Технологічно? Думки читати вже вміємо, чи ще ні? Передбачити не зможемо, а привідкрити завісу за допомогою тих, хто творить майбутнє зараз можемо. Вітайте, тема TEDxLviv 2018 - Human of the Future. Хто ми в майбутньому, чого досягнемо, ким станемо, що збудуємо, як змінимо світ...Усе це знають наші спікери. І про це вони розкажуть 27жовтня.


Що таке квиток на TEDxLviv: Human of the Future? Це 15 яскравих спікерів, які розкажуть свої ідеї варті поширення. Над кожним виступом понад два місяці триває плідна робота. Це нетворкінг. Під час кавоперерв буде чудова нагода поспілкуватись з однодумцями, поділитись ідеями, запланувати цікаві проекти. Або ж просто відпочити під музику. У вартість квитка включено 2 кавоперерви і обід. Це afterparty.

Головний апдейт: Ти - студент? Мрієш потрапити на TEDxLviv? Лови знижку -50%. Скористайся промокодом STUDENT та отримай знижку. Але поспішай, бо діє ліміт.

НАШІ СПІКЕРИ:

ОЛЕКСІЙ ЖМЕРЕНЕЦЬКИЙ - футуролог, публіцист, співзасновник мозкового центру Foundation for Future та blockchain платформи для лобіювання AENEAS. Координатор бізнес-клубу "КОЛО", член Програмного Комітету Київського Міжнародного Економічного Форуму.

АННА МАЗУР- виконавча директорка та засновниця кар'єрного порталу Happy Monday , авторка програми професійного наставництва Make Me Better, кураторка ProBonoClub Ukraine

НІКІТА ШУЛЬГА - хомскулер, співзасновник проекту Компола (з компостування шкільних відходів) та переможець міжнародного конкурсу екологів Eco Hero Awards.

ДАРИНА БРИКАЙЛО - громадська діячка у сфері онкології, співзасновниця проекту Soul Sisters - простір кацеросвіти та підтримки. У 2016 році почула діагноз - рак молочної залози. Разом з іншими проектами у цій сфері - формує онкоспільноту в Україні та бореться з канцерофобією.

РОМАН ГАВРИШ — засновник та керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance. Лектор та ведучий навчальних програм в Києво-Могилянській бізнес школі.

ЄВГЕНІЯ ГАЙДАМАКА - ілюстраторка, стипендіатка Fulbright. Двічі отримувала Red Dot Award: Communication Design
У її добірці роботи з Reader's Digest, Penguin Random House, Society of Illustrators в Нью-Йорку

ІГОР КУРІЛЕЦЬ - нейрохірург, експерт у лікуванні головного мозку та хребта. Півроку провів у зоні АТО, як військовий нейрохірург. Засновник навчального клубу Saturday Brain and Spine Club.

АРТЕМ СЕРДЮК - менеджер в в ІТ-компанії, викладач курсу “Організації майбутнього” в Kyiv-Mohyla Business School. Артем знає всіх сусідів вашого будинку та як відрізняється їх стиль управління залежно від віку.

ТЕТЯНА СКОРОХОД - науковий співробітник в лабораторії супутникових досліджень ближнього космосу Інститут космічних досліджень. Зараз Тетяна пише книги про зірки для дітей та виступає з лекціями на різні тематики космічних досліджень.

МАЛЕК ТОХМЕ - власник The Room wine bar, заснував першу в Україні громадську організацію HRS Modernists, мета якої - підвищувати обізнаність щодо важливості наукового скептицизму. Під час виступу Малек піддасть сумніву те, у що ви вірите і чому довіряєте.

ДАРІЯ ЛОСЄВА - генетик та молекулярний біолог, наукова популяризаторка, співзасновниця компанії Myhelix. Рокаже, чому старіння - це хвороба, і що потрібно робити сьогодні, щоб дожити до 120-ти.

ОЛЕКСАНДР ФІЛЬЦ - Найвідоміший львівський психотерапевт, а також спікер на TEDxLviv під час свого виступу поговорить про довіру.

МИКОЛА МАКСИМЕНКО перейшов з науковців в IT-сферу, де працює у проектах, пов'язаних зі штучним інтелектом та взаємодією людини та машини у компанії SoftServe. Тому в своєму TEDtalk розкаже, чи здатен штучний інтелект допомогти зробити наукове відкриття та як це вплине на наше майбутнє.

ОЛЕКСАНДРА ДЕРГОУСОВА - засновниця та керуюча event-агентства Dergousova Agency та бренду домашнього текстилю Home me. Вважає себе принциповою, сильною та цілеспрямованою. А ще спікерка має чималий досвід публічних виступів, але обіцяє, що її ідея, варта поширення вперше пролунає саме на сцені TEDxLviv


МУЗИЧНИЙ ГУРТ - LATEXFAUNA.

show full info show less info

Who's going?

All visitors
From Lviv
Friends
Friends(?)
To see your friends at the event, log in via facebook

Mymeetings

Download the 2Event mobile app

For organizers and visitors of the events:
 • All events and tickets online
 • List of all visitors
 • Dating and appointments
 • Search fellows, travelers and roommates

Organizerinfo

2
events
Visit website
Share event

Or send an invitation to your friends.

Send invitation
Appointment
Meeting place:
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
Date:
Date:
Comment:

Subscribe for actions and announcements

City of interest

 • Lviv
 • Kharkiv
 • Dnipro
 • Odesa
 • Kyiv
 • Lviv
 • Kharkiv
 • Dnipro
 • Odesa
 • Kyiv

Categories

Chat
Aleksandra Mironova
Odessa
online
Aleksandra
22:16
Hey. Do you want to go with me to the speech of Architects?
Aleksandra
22:17
Hey. Yes of course. This is my favorite band. just tell me a little about yourself first
Aleksandra
22:18
ok)) give me a minute...
Aleksandra is typing . . .
У вас вже є квиток на цю подію?

Перед тим як створити план поїздки та переглядати доступний транспорт, будь ласка, придбайте квиток на подію

Я буду на цій події Купити квиток
Login
or
New user? Register
Register
or
Read
If you already have account on 2Event - please login. Login
Reset password
Create password
Future feature
This feature will appear in the near future.
Back to home
Вітаємо
Ви успішно підписались на анонси та знижки від 2event. Приєднуйтесь до нас і в соц. мережах
Error
Wrong email
Back to home
Select city
Select country
Add to Gallery