Eventdescription

Підприємці, привіт! 26.02 укотре відбудеться захід “Швидка експертна допомога: індивідуальні бізнес-консультації для підприємців”. Разом з бізнес-експертами та успішними підприємцями будемо знаходити ідеальні рішення для розвитку вашого бізнесу та кар’єри, які відповідають вимогам часу.

Що ж таке Швидка Експертна Допомога?

30-хвилинні індивідуальні бізнес-консультації; досвід діючих підприємців та експертів; простий та ефективний спосіб поспілкуватись з експертами в режимі тет-а-тет; можливість отримати зворотний зв'язок, поради та рекомендації щодо власного бізнесу. Консультації відбудуть в онлайн-форматі. Записуйтесь до експертів від Chasopys та знаходьте рішення разом.

⏰ Коли: 26.02 о 10:00 - 13:00.

????Де: Zoom або Google Meet
Вартість однієї 30-хвилинної консультації одного експерта: 60 грн.

Експерти, які беруть участь в ініціативі:

Олена Кобилянська — засновниця консалтингової агенції Unicorn Solutions&Consulting. Експертиза: стратегічний розвиток бізнесу та актуалізація бізнес-моделей, управління бізнес-процесами та оптимізація витрат в умовах кризи.

Костянтин Коптєлов — експерт з OKR, засновник компанії Sverh, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip.???? Експертиза: ефективна віддалена робота, показники в бізнесі, оптимізація бізнесу, OKR.

Ксенія Вербаховська — digital-маркетолог в Orner, консультантка Дія.Бізнес, понад 8 років працює в маркетингу. Експертка у сфері eCommerce та retail. Експертиза: формування власного сильного маркетингового відділу, створення й запуск нового бренду, точковий перегляд поточної маркетингової стратегії бізнесу.

Уляна Кулікова — засновник і керівник бізнес-школи Profi. Експертиза: емоційний менеджмент, конфліктологія та робота в команді.

Марія Романова — керівниця Radar Tech (компанія, яка впроваджує корпоративні інновації, перший корпоративний акселератор в Україні), team leader першого набору програми ВДНГ-TECh. Експертиза: продаж послуг бізнес-клієнтам, бізнес девелопмент (як представити рішення, на які питання потрібно відповісти), де шукати інвестиційну підтримку для стартапів в умовах кризи, як сформувати pitch deck свого проєкт.

Володимир Копоть – засновник LegalTech проєкту Monitor.Estate та Керуючий партнер Юридичної фірми «KopotLawyers». Експертиза: юридичний супровід господарської діяльності компаній та юридичний аудит ризиків (комплаєнс), нерухомість/перевірка забудовників в умовах карантину

Ірина Еркан — власниця Strategic Communication Agency, Business Solution Engineer, експерт комунікацій бізнес-клієнт. Експертиза: брендинг, комунікаційні стратегії, візуальні комунікації.

Наталка Макогон — GR, PR-експерт,
Falcon Heavy Київського метрополітену. Експертиза: ефективна взаємодія з державними та комунальними установами, нестандартне просування, ефективна робота команди, соціальні проекти та соціальна відповідальність бізнесу.

Олександр Бородін — директор Finassistant (http://finassistant.com.ua). Експертиза: оптимізація витрат в кризових умовах, управлінський облік та звітність, бюджетування та прогнозування, бухгалтерський облік, оподаткування, фінанси.

Тетяна Кучерук — кар'єрна консультантка, рекрутерка в Skill, Will & Partners, ex-HR менеджерка в Sayenko Kharenko. Експертиза: для стартапів - побудова функції рекрутингу в компанії, побудова та управління HR брендом компанії, залучення тимчасових працівників, graduate recruitment; для пошукачів роботи - кар'єрні переходи, побудова кар'єрного плану, пошук роботи, профорієнтація дорослих, ефективне резюме та супровідний лист, підготовка до співбесіди.

Андрій Хантіль — директор юридичної компанії Universal Lex. Експертиза: міжнародне та українське право, реєстрація компаній, супровід інвестиційних угод стартапів, МСП, ПІВ.

show full info show less info

Who's going?

All visitors
From Lviv
Friends
Friends(?)
To see your friends at the event, log in via facebook

Mymeetings

Download the 2Event mobile app

For organizers and visitors of the events:
 • All events and tickets online
 • List of all visitors
 • Dating and appointments
 • Search fellows, travelers and roommates

Organizerinfo

137
events
Visit website
Share event

Or send an invitation to your friends.

Send invitation
Appointment
Meeting place:
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
Date:
Date:
Comment:

Subscribe for actions and announcements

City of interest

 • Lviv
 • Kharkiv
 • Dnipro
 • Odesa
 • Kyiv
 • Lviv
 • Kharkiv
 • Dnipro
 • Odesa
 • Kyiv

Categories

Chat
Aleksandra Mironova
Odessa
online
Aleksandra
22:16
Hey. Do you want to go with me to the speech of Architects?
Aleksandra
22:17
Hey. Yes of course. This is my favorite band. just tell me a little about yourself first
Aleksandra
22:18
ok)) give me a minute...
Aleksandra is typing . . .
У вас вже є квиток на цю подію?

Перед тим як створити план поїздки та переглядати доступний транспорт, будь ласка, придбайте квиток на подію

Я буду на цій події Купити квиток
Login
or
New user? Register
Register
or
Read
If you already have account on 2Event - please login. Login
Reset password
Create password
Future feature
This feature will appear in the near future.
Back to home
Вітаємо
Ви успішно підписались на анонси та знижки від 2event. Приєднуйтесь до нас і в соц. мережах
Error
Wrong email
Back to home
Select city
Select country
Add to Gallery