Eventdescription

Forge Events анонсує новий амбіційний проект - форум професіоналів в сфері маркетингу, комерційного/політичного PR та event-менеджменту, що відбудеться 4 червня 2016 року у Львові. В наших планах консолідувати маркетинг/піар коммюніті Західної України та інтегрувати її в український контекст. Наша ціль - створити найбільшу подію галузі в Україні! На форумі #M/PR будуть представлені доповіді топ спікерів та розкриті найкращі кейси, моделі та стратегії.

Яка мета цього заходу? Раніше ми “копіювали” західні методи, але тепер прийшов час показати, що український PR та маркетинг остаточно сформувались в автентичну галузь і вже мають свої унікальні особливості та кейси. Ці позитивні зміни та напрацювання потрібно продемонструвати. Форум #M/PR - це інформаційний простір для обміну знаннями та досвідом. Проведення такого заходу виведе на новий якісний рівень розвиток галузі.

Команда Forge Events запрошує Вас на наш Форум #M/PR, на якому Ви зможете отримати актуальну інформацію, особисто познайомитись з кращими фахівцями та просто поспілкуватись у неформальній обстановці.

Наш форум буде проходити трьома тематичними потоками:

 • Маркетинг, на якому розглянемо найактуальніші тренди, кращі кейси та лайфкаки від практикуючих маркетологів України.
 • PR, де спеціалісти даної галузі розкажуть про коммерційний, внутрішній і політичний PR, поділяться власними тактиками та стратегіями.
 • Event - потік, що об’єднює організаторів різноманітних подій - від конференцій та форумів до фестивалів і концертів

На даний момент програма на стадії формування, ми прикладаємо максимум зусиль для запрошення найактуальніших фахівців PR та маркетингу. Невдовзі з’явиться сайт, на якому також можна буде стежити за оновленнями програми. На даний момент ми анонсуємо наступні виступи:

 • Потік маркетинг:

 • Юлія Мусаковська
  керівник відділу маркетингу ELEKS

  Юлія має 12 років досвіду у сфері маркетингу та комунікацій в міжнародних компаніях (попередні - The IKEA Industry Group, Nexia DK, SoftServe), з них 9 років - у галузі інформаційних технологій. Розкаже про побудову моделі інтегрованих комунікацій у маркетингу.

  Тема: "The Power of Integrated Marketing Communications"

 • Володимир Поліщук
  маркетолог, рекламіст, спеціаліст з брендингу, викладач УКУ. CEO у Студія маркетингу та дизайну MUST. Marketing director у Національній мережі магазинів гаджетів “ЖЖУК” Керував відділом реклами у Донецькій філії Комп’ютерної Академії “ШАГ”, відділом реклами та зв’язків з громадськістю національної мережі супермаркетів “Амстор”.

  З 2011-го по 2013-й рік обіймав посаду голови Донецької організації Спілки рекламістів України. Засновник Східноукраїнського фестивалю реклами, який успішно відбувся на Донбас-арені та зібрав рекламістів з 9 областей України та Мінська.

  Тема: "Малобюджетний маркетинг. З мінуса в плюс за 200$"

 • Катерина Золотарьова
  SEO-спеціаліст з 6-річним досвідом, інтернет-маркетолог. Засновник студій ImStudio та Site24. Керівник напрямку вивчення інтернет-маркетингу в SkillUp, організатор курсів ImSEO (Львів).

  Тема: "SEO проектування сайтів"

 • Олесь Кучеренко
  креативний директор і CoFounder дизайн-студії "Бамбук". Екс-керівник відділу реклами ГалНафтоГаз. Реалізовував проекти для "ОККО", "KSE", "kraftfoods", "LvBS"," "Челентано" та інших відомих організацій.

  Тема: "Маркетинг не по інструкції"

 • Кір Горшков
  Експерт по системному інтернет-маркетингу

  Остані 7 років Кір займається реалізацією маркетингових проектфв для таких компаній, як Coca-Cola, Panasonic, Tetra Pak, Hyundai, Roshen.
  Входить в ТОП-35 кращих маркетологів України по версії Marketing Media Review. Вивів агентство в ТОП-20 кращих креативних агентств по рейтингу ВРК 2013/2014. Реалізовував проекти з компаніями всіх рівнів (від гігантів формату Coca-Cola, Panasonic, Tetra Pak, Hyundai, Roshen до стартапів національного масштабу) з України, Росії, країн Прибалтики та інших країн пострадянського простору. Запустив стартап в сфері технологій інтернет-коммунікаций.

  Тема: "Системний інтернет-маркетинг для власника бізнесу"

 • Євгеній Глєбов
  Founder & CEO маркетингового каналу APM Agentuur OU

  Євгеній – підприємець з 23-х річним досвідом. Засновник і керівник мережі будівельних маркетів «Хоздвор» (Мінськ). Засновник і керівник маркетингового каналу APM Agentuur OU (Таллін) (www.adpays.me). У минулому соліст оперної студії Академії музики Мінську. Вважає, що бізнес-модель корпорації Google – не ефективна і є джерелом негативу.

  Тема: "Позитивний маркетинг"

 • Потік PR

 • Маріанна Коніна
  PR Директор Luxoft Ukraine
  Маріанна Коніна має 13 років досвіду в галузі комунікацій. Зараз Маріанна займає посаду PR директора в міжнародній ІТ-компанії, одному із лідерів ринку Luxoft Ukraine. В свій час Маріанна будувала систему комунікацій в медіа-бізнесі на посаді начальника відділу із корпоративних комунікацій "Медіа Група Україна" (канали "Україна", "Футбол 1", "Футбол 2", "НЛО ТВ", segodnyua.ua, oll.tv і інш), розвивала бренд Sony Ericsson, була у складі команди, які запускали проект першого українського 3G оператора PEOPLEnet. Маріанна спеціалізується на розробці стратегій комунікацій, зв'язків із медіа, а в компанії Luxoft Ukraine також займається напрямком зв'язків із владою та асоціаціями.

  Тема: "Зовнішні комунікації на різних ринках. Одна тема, три кейси"

 • Ірина Пацевко
  PR менеджер #Київстар

  в минулому Communication Manager компанії Lafarge Ukraine. Ірина вже 12 працює у сфері зовнішніх комунікацій, організовує івенти для працівників, створює та координує проекти соціальної відповідальності і просто насолоджується роботою, яку робить.

  Тема: "How to use PR to get remarkable results"

 • Марічка Кучеренко
  координатор з комунікацій SoftServe, в минулому керівник відділу комунікацій "Концерну Галнафтогаз" (мережа АЗК "ОККО"). Марічка має понад 10 років роботи у сфері внутрішніх, зовнішніх комунікацій, SMM, CSR, антикризи.

  Тема: "Що має вміти PRник"

 • Олена Тараненко
  COO HOSHVA PR

  На посаді керівника агенції HPPR разом з командою розповідала історії успіху компаній Shell, «1+1 media», GAP, Arterium, WOG, Lirenе. Кожен із цих проектів вирішив завдання, пов’язані зі сприйняттям бренду та залучив до діалогу співробітників, партнерів і покупців, а агенція отримала численні нагороди на комунікаційних фестивалях.

  Пізніше, працюючи директором з маркетингу мережі кінотеатрів «Оскар», Тараненко реалізовувала різноманітні проекти, зокрема, «Ніч різдвяного кіно» та

  «Ніч прем’єр», які відкрили киянам нові формати кінопереглядів, а кінотеатр у ТРЦ «Гулівер» значно збільшив глядацьку аудиторію.

  Із січня 2015 року Олена керує агенцією HOSHVA PR. Команда з 20 фахівців спеціалізується на проектах consumer PR, курирує проекти PR meetup і Клуб PR-директорів від UAPR.

  Протягом останнього року проекти агенції отримали срібну нагороду Effie, гран-прі конкурсу PRAVDA AWARDS, шорт-лист SABRE Awards EMEA та ще сім відзнак за проекти для OLX, Martini та Watsons.

  З 2013 року Тараненко читає лекції на курсі PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», присвячені кар’єрі у комунікаціях.

  Тема: "Let’s co-create your brand’s story"

 • Наталія Міхнова
  PR-консультант, 12 років досвіду.

  репортер на радіо та телебаченні, журналіст та редактор газети (2002-2006), прес-секретар міського голови Львова, керівник прес-служби Львівської міської ради, (2006-2009), керівник ГО "Самопоміч" (2011-2013), 3 виборчі кампанії (2006, 2010, 2015).
  Спеціалізація: розробка PR-стратегій для NGO та бізнесу; розробка передвиборчих PR-кампаній для мерів міст; створення та запуск роботи прес-служб; проведення медіа-кампаній до великих подій та тематичних PR-кампаній; організація міжнародних прес-центрів, проведення тренінгів для студентів, громадських активістів, працівників органів влади, партійних діячів щодо PR, співпраці зі ЗМІ, передвиборчих технологій та соціальних інновацій

  Тема: "Політичний PR: ефективні інструменти, соціальні технології та закулісся виборів"

 • Давид Орєшок

  CoFounder Forge, экс-PR-директор проекту “Волонтерський воєнпром” та ГО “Свідомі”, экс-керівник event-напрямку ассоціації “ІТ-Ukraine”. PR/Event експерт

  Тема: "Лайфхаки в PR НКО організацій"

 • Потік event:

 • Сем Мамедов

  Rockstar Project CEO, екс-керівник напрямку event-сервісів в Олімпійському парку в рамках підготовки Зимових Олімпійських Ігор “Сочі-2014”, event та digital експерт

  Тема: "Що таке робота на Олімпійських Іграх і як не осоромитися перед IBM"

 • Євгенія Клепа

  Co-founder & CMO SPREAD. Координатор RoboticsExpo (Moscow), MakeIt!Show ( Kiev), InnotechUkraine (Kiev). Спеціаліст по КСВ

  Тема: "Від 0 до 5000. Як створити івент з нічого"

 • Степан Веселовський

  СЕО Lviv IT Cluster, Голова оргкомітету Lviv IT Arena, Co-Founder Startup Depot, Організатор конференції Lviv IT Jazz

  Тема: " Lviv IT Arena: 100 “ні” до успіху проекту"

 • Катерина Успенська
  маркетолог Global Development

  BTL-спеціаліст, організатор навчальних заходів та розважальних івентів з 2009 року. Euro-2012 Coca-Cola Lviv, Lviv Social Media Camp, Lviv e-Commerce Forum...

  Тема: "Галицькі івенти: бюджет, просування, та болючі граблі"

 • Марія Письменна
  Event&Marketing manager компанії InternetDevels.

  Організувала понад 30 ІТ-заходів локального та Всеукраїнського характеру, в тому числі ІТ-конференцію у вигляді туру містами Західної України. Спеціалізується на маркетингу компанії на конференціях по Україні та закордоном.

  Тема: "Навіщо компаніям конференції? Отримуємо максимум від участі, спікерства, партнерства та організації"

 • Ярослав Максимович

  Founder & CEO 2Event.com(потужна платформа для бізнес-івентів, в яку інвестовано $400k+ і на якій сьогодні реалізовують квитки на 400+ подій). Засновник Complex.ua, Auction.ua, Banner.ua, MySchool.ua та багатьох інших проектів. Бізнес-ангел та стартап-ментор

  Тема: "Статистика продажів електронних квитків в Україні та світі: порівняння і регіональні особливовості"

 • Ольга Саніна

  к.е.н., завідувач кафедри загальноекономічної підготовки та маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка»; співзасновник та голова Громадської організації «Інститут Трансформації Територій». Ольга має комлексний досвід в організації подій. Це конференція "Data stream mining & processing" (http://dsp.lp.edu.ua/), щорічна інститутська конференція, Дні відкритих дверей в Інституті, відкриті лекції та майстер-класи, маркетингові дослідження та проекти. Всі заходи організовані за підтримки Студентської спільноти.

  Тема: "Взаємодія бізнесу та освіти: можливості, проблеми, перспективи. Роль event проектів. Аналіз успішних кейсів"

Наша команда працює над тим, щоб запросити до участі інших гуру у PR та маркетингу - тому чекайте у доповнень у нашу програму.

Дата: 4 червня 2016 року

Місце: Український католицький університет, м. Львів, вул. Козельницька 2А

Придбати квиток Ви можете за лінком - http://2event.com/events/506086 . У вартість квитка входить відвідання всіх потоків і обідній фуршет-нетворкінг. Також Ви можете придбати квиток, який включає участь в afterparty, на якій у вільній атмосфері Ви зможете поспілкуватись з більшістю спікерів та учасників форуму і провести прекрасний вечір. Пам’ятайте - вартість квитка буде зростати по мірі наближення до події.

Хештеги події: #mpr #MPRforge

Оргкомітет форуму:

 • Давид Орєшок - директор
 • Святослав Холод - фінансовий директор
 • Соломія Якимів - операційний директор
 • Леся Подоляк - аккаунт-менеджер
 • Олена Шевченко - аккаунт-менеджер

Звертаємось до потенційних партнерів - ми будемо раді співпраці і відкриті до пропозицій! Чекаємо Ваших листів та дзвінків!

Forge Events - це платформа для реалізації нових інноваційних та соціальних проектів та об’єднання спеціалістів у напрямках PR, маркетингу, software та hardware розробки, бізнесу, дизайну, управляння та менеджменту. Адже саме на стику різних напрямів та ідей народжуються найкращі та найефективніші рішення та реалізації.

Будемо раді Вашим пропозиціям і запитанням, просимо писати на пошту - mpr.forge@gmail.com або телефонувати нашим аккаунт-менеджерам:

Олена

050 238 41 77

Леся

093 524 59 83

098 646 08 47

show full info show less info

Who's going?

All visitors
From Lviv
Friends
Friends(?)
To see your friends at the event, log in via facebook

Mymeetings

Download the 2Event mobile app

For organizers and visitors of the events:
 • All events and tickets online
 • List of all visitors
 • Dating and appointments
 • Search fellows, travelers and roommates

Organizerinfo

3
events
Visit website
Share event

Or send an invitation to your friends.

Send invitation
Location
Appointment
Meeting place:
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
Date:
Date:
Comment:

Subscribe for actions and announcements

City of interest

 • Lviv
 • Kharkiv
 • Dnipro
 • Odesa
 • Kyiv
 • Lviv
 • Kharkiv
 • Dnipro
 • Odesa
 • Kyiv

Categories

Chat
Aleksandra Mironova
Odessa
online
Aleksandra
22:16
Hey. Do you want to go with me to the speech of Architects?
Aleksandra
22:17
Hey. Yes of course. This is my favorite band. just tell me a little about yourself first
Aleksandra
22:18
ok)) give me a minute...
Aleksandra is typing . . .
У вас вже є квиток на цю подію?

Перед тим як створити план поїздки та переглядати доступний транспорт, будь ласка, придбайте квиток на подію

Я буду на цій події Купити квиток
Login
or
New user? Register
Register
or
Read
If you already have account on 2Event - please login. Login
Reset password
Create password
Future feature
This feature will appear in the near future.
Back to home
Вітаємо
Ви успішно підписались на анонси та знижки від 2event. Приєднуйтесь до нас і в соц. мережах
Error
Wrong email
Back to home
Select city
Select country
Add to Gallery