English
Русский Українська Polski

Your city ?

Festival

Флюгери Львова 2016

Have you already bought a ticket? Check-in here!

To appear in the list of visitors and get more acquaintances.

Find travel and cohabitants to the event.

I'll be here

Do you already have a ticket?

If you'll be checked-in here, you'll show other visitors that you going to be on this event.

And you will get more objective acquaintances

Acquaintance and communicating - are the main purposes of visiting most of the events.

2Event expand communication not only at the event, but also during the journey and at the hotel.


2Event - this is a temporary social network for events.

We are helping visitors to unite, even if the tickets are not sold on our website.

For example: FIFA matches, or Burning Man Festival.

Organizer contacts

Event description

Найпопулярніший весняний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» відбудеться 6 - 9 травня 2016 р. «Флюгери» традиційно проходитимуть у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші.Упродовж чотирьох днів тут виступить 20 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Ірану, Азербайджану, Італії та США.

Цього року «Флюгери Львова» стануть своєрідним продовженням «Львівського місяця» у Вроцлаві – масштабної презентації української культури під час заходів Європейської Столиці Культури. Щодня на «Флюгерах» виступатимуть гурти, які представляли українську музику на ЄСК та готували для цього спеціальні програми, як от: «Tik TU», «Усейн Бекіров band & Laura Marti», «Marinita», «Shatur-Gudur», «ГИЧ Оркестр» чи «ShockolaD». Останній день фестивалю буде повністю присвячений вроцлавській сцені.

Загалом програма фестивалю побудована таким чином, щоб презентувати нові етапи творчості відомих колективів та відкривати нові імена.

До Львова приїде харизматична співачка із Сан-Франциско із варшавськими джазменами«Rykarda Parasol».Нестандартний вокал Рікарди порівнюють з Nico або PJ Harvey, музику – з Ніком Кейвом чи Джонні Кешем, а стиль її пісень характеризують як «фолк-нуар».

Наймелодійніший український world-music гурт«AtmAsfera»представить свою нову програму «Mantra Diving».

Сентиментальне готик-кабаре«Vivienne Mort»буде презентувати свій новий альбом «Rosa».

Відомі шлягери з альбому «Цілий» і нові пісні на слова несправедливо призабутих поетів заграє делікатно-екстравагантний «Гич Оркестр».

Музиканти з Лемківщини«Angela Gaber Project»на неймовірній кількості інструментів творитимуть джазові інтерпретації сербських, українських, циганських та польських традиційних пісень.

Вишуканий і ліричний проект «Marinita», який щоразу привозить на«Флюгери» зірок східної музики, цього разу гратиме із віртуозом народних духових інструментів з Ірану Amir Shahsar.

З Італії приїдуть поп-рок ватага «SERAPHINS»та американсько-італійський альтернативний рок«James and the Butcher».

На фестивалі буде прем’єра спільного проекту найвідомішого кримськотатарського джазового колективу«Усейн Бекіров band»та співачки вірменського походження Лаури Мартиросян.

Також на «Флюгерах Львова» виступить тернопільський електронний проект«Tik TU», учасники якого потрапили у ТОП-20 пісень року в США; молодий українсько-польський джазовий проект«Sacheva Group»;кримськотатарський панк-рок«Shatur-Gudur»; ветерани перемишльського джазу«Efemeryda jass band»та енергетичний український етно-рок«ДримбаДаДзиґа».

Традиційно хедлайнерами «Флюгерів» буде кращий український етно-джазовий гурт «ShockolaD», який виріс на цьому фестивалі, і розвивається разом з ним. «ShockolaD» в оновленому складі заграє із чорношкірою співачкою Ewa Novel.

Цього року зірками «Прокидання на Флюгерах» стануть живі легенди українського року гурт«Кому Вниз». Львів прокинеться у суботу 7 травняпід музику високого духу, невтомної боротьби та запеклої любові.

9 травня «Флюгери» завершить День Вроцлава, який цього року став Європейською Столицею Культури.Цього дня виступлять музиканти та митці, долі яких пов’язані зі Львовом та Вроцлавом. 10-річчя своєї співпраці святкуватимутьЮрій Андрухович та гурт«Karbido». Продовжуючи співпрацю із фестивалем «Jazz Nad Odrą» приїде славетний вроцлавський «Piotr Baron Quartet». Юні музиканти із «Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики» зможуть виступити перед великою аудиторією. А наша співачка Дана Винницька, яка зараз живе у Вроцлаві, привезе свій польсько-український проект «DagaDana».

Вхід на «Флюгери Львова» буде платним, але вартість квитків буде доступною. Квиток на день фестивалю коштуватиме у межах від 70 грн. за попереднього продажу до 150 грн. на вході. Квитки можна придбати у галереї «Дзиґа» або в мережі на сайті www.2event.com.

Довідка:

«Флюгери Львова» є найпопулярнішим весняним фестивалем України. Він традиційно проходить під час святкування Дня Львова у ексклюзивно відведеному для нього внутрішньому дворику Ратуші. На «Флюгерах Львова» виросли цілі покоління слухачів і музикантів, а гурти, які починали тут свою кар'єру, вже стали зірками.

Це культовий фестиваль де танцюють під джаз, де на ранкових концертах «прокидаються» сотні фанатів, де дорослі бавляться разом з дітьми, де свято після концертів вихлюпується на вулиці нічного Львова, де серед міського галасу панує затишок, де раз на рік ти бачиш всіх своїх друзів і знаходиш нових, бо всі зібрались тут для свободи, весни і доброї музики.

Головним організатором фестивалю є Мистецьке об’єднання «Дзиґа».

Сторінка фестивалю: www.dzyga.com/flugery

6 травня, п’ятниця

із 17:00

Sacheva Group(Україна-Польща)Usein Bekirov Band & Laura Marti (Україна: Крим)Marinita (Україна-Ізраїль-Іран-Азербайджан)

Rykarda Parasol (США-Польща)

7 травня, субота

із 10:00

Прокидання з Кому Вниз

із 17:00

Tik TU(Україна)SERAPHINS (Італія)Shatur-Gudur(Україна: Крим)ДримбаДаДзиґа(Україна)ГИЧ Оркестр (Україна)

8 травня, неділя

із 17:00

Efemeryda jass band(Польща)James and the Butcher (Італія)AtmAsfera(Україна)Angela Gaber Project(Польща: Лемківщина)ShockolaD& Ewa Novel (Україна-США-Польща)

9 травня, понеділок, День Вроцлава

презентація Європейської Столиці Культури - 2016із 18:00

DagaDana (Україна-Польща)

Юрій Андрухович & Karbido(Україна-Польща)

Teatr Piosenki we Wrocławiu з музичною виставою «Leningrad» (Польща)

Organizer contacts

Similar events

All events
adware removers