English
Русский Українська Polski

Your city ?

Blockchain

Lviv IT talk: Microsoft Bot Framework та Azure Blockchain as a Servicе

Have you already bought a ticket? Check-in here!

To appear in the list of visitors and get more acquaintances.

Find travel and cohabitants to the event.

I'll be here

Do you already have a ticket?

If you'll be checked-in here, you'll show other visitors that you going to be on this event.

And you will get more objective acquaintances

Acquaintance and communicating - are the main purposes of visiting most of the events.

2Event expand communication not only at the event, but also during the journey and at the hotel.


2Event - this is a temporary social network for events.

We are helping visitors to unite, even if the tickets are not sold on our website.

For example: FIFA matches, or Burning Man Festival.

Event description

Запрошуємо на зустріч Lviv IT talk фахівців, які знайомляться з можливостями Microsoft Bot Framework і зацікавлені у розробці приватних рішень Blockchain на Azure. У програмі дві доповіді.


1. Microsoft Bot Framework: Acta non verba

Про доповідь:

Доповідь для тих, хто поки що не впевнений у можливостях Microsoft Bot Framework, і для тих, хто вже склав свою думку про фреймворк.

Acta non verba - не словами, а діями. Більшість доповідей про MBF базуються на сухій теорії і базових поняттях. Але ми робимо продукти, тому розмовлятимемо про реальні проекти, які вже сьогодні втілюються в життя з використанням Microsoft Bot Framework. Також будемо розмовляти про патерни написання ботів під різні кейси і будемо листуватись із ними.

Про доповідача:

Дмитро Жлуктенко, Microsoft Student Partner, .NET розробник у компанії Euristiq, прихильник функціонального програмування.

2. Розробка приватних рішень Blockchain із використанням Azure Blockchain as a Service

Про доповідь:

Ця доповідь буде присвячена перспективам розвитку приватних рішень Blockchain на Azure. Ми поговоримо про архітектуру рішень Blockchain, про використання Azure Blockchain as a Service для налаштування приватного консорціуму або створення середовища Blockchain.

Окрім того, ми розглянемо питання, пов’язані з зовнішнім підключенням і зовнішніми джерелами даних. Також у цій сесії ми обговоримо відгуки про перший у світі прототип цифрової книги з обслуговування машин на основі Azure BaaS, котрий було розроблено для Renault-Nissan Group.

Про доповідача:

Ігор Леонтьєв, Lead Architect on all Blockchain projects of Viseo group. Розпочав кар’єру як .NET-розробник у машинобудівельній компанії, у 2013 р. зацікавився хмарними обчисленнями і платформою Microsoft Azure. У 2015 р. в проекті “Створення інноваційних підприємств” в рамках французько-української магістерської програми відкрився новий напрям, тепер Ігор працює Azure-архітектором у Франції. Активний учасник і доповідач української спільноти Microsoft Azure та Azure User Group France.

adware removers