26-27 травня у UNIT.City відбудеться захід, який об’єднає архітекторів, дизайнерів та IT-спеціалістів спільною темою “Київ майбутнього: синхронізація мiста, людей, природи та технологій”.
Захід буде складатися з 2 частин: хакатон та лекторій
Хакатон це дводенне змагання для архітекторів, дизайнерів, iнженерiв та програмістів по створенню iнновацiйних об'єктів міського благоустрою:
✅розумні вуличні меблі,
✅розумне освітлення,
✅інтерактивні об’єкти.
У тебе буде можливість прийняти виклик та розробити своє рішення, а також прокачати свої навички разом з однодумцями за підтримки досвідчених менторів.
Гідні проекти отримають можливiсть бути реалізованими нашими партнерами UNIT.City, ВДНГ, Urban Space 500.
Лекторій - це два дні лекцій та тренінгів від досвідчених експертів на тему міста майбутнього.
А також зона нетворкінгу, де ви зможете познайомитися зі своїми однодумцями, поділитися знаннями, досвідом і контактами. Знайти собі замовників, партнерів, співробітників. Зарядитись новими ідеями та натхненням для роботи.
Сайт хакатону: http://synchro-prostir.com/