Билетына ивент

Описаниеивента

«SAAGARA» (IN-PL)

Wacław Zimpel – кларнети

Ghatam Giridhar Udupa – гатам, коннакол, морсінг

Bharghava Halambi – мріданґам, канджира, коннакол

Mysore N. Karthik — скрипка

K Raja – тавіл, перкусії

Проект «SAAGARA» (з санс. “океан”) – це п'ять знаних віртуозів та два музичних світи, що зустрілись на одній сцені. Перший світ є втіленням найдавнішого музичного вияву Індії — карнатакської музики, що має характерну незвичну ритміку та напрочуд мелодійну структуру, а другий — це музичні традиції Європи. Партія кларнету Вацлава Зімпеля гармонійно накладається на індійські ритми, а завдяки майстерному акомпануванню на перкусійних інструментах відбувається поєднання західних мелодій та індійської раґа-системи, що формує основу композиції. Ґірідгар Удупа, Бгарґгава Галамбі, K Рая та Майсур Н. Карсік — найвидатніші музиканти молодшого покоління Індії, які мешкають в Бангалорі та виступають в найпрестижніших концертних залах світу, серед яких: нью-йоркський Карнеґі-Хол та Сіднейський оперний театр. Вацлав Зімпель — класичний кларнетист-віртуоз, що займається здебільшого імпровізаційною музикою, а у власних проектах неодноразово звертається до традицій та музичних ритуалів інших культур. В репертуарі проекту «SAAGARA» є як карнатакські твори, так і авторські композиції музикантів.

Вацлав Зімпель — знаний кларнетист та композитор, на даний час є одним з найбільш впізнаваних польських митців на світовій сцені імпровізаційної музики. Натхнення черпає передусім з сакральної та ритуальної музики різних культур світу. Є співзасновником «Resonance Project» Кена Вандермарка. Співпрацює з Гамідом Дракієм, Міколаєм Тшаскою, Клаусом Кюґелем, Боббі Фью, Піррі Робінсоном...

Бгарґгава Галамбі — один з провідних музикантів Індії, головними інструментами є канджира (бубен з роду тамбуринів) та мріданґам (двосторонній барабан, один з найстаріших індійських інструментів). Бгарґгава Галамбі вчився грати в майстрів та віртуозів індійської музики. Також є учасником знаного в світі перкусійного квартету «Layatharanga». Неодноразово виступав та проводив майстер-класи у відомих концерт-холах Індії, США та Франції.

Гатам Ґірідгар Удупа —майстер гри на гатамі (перкусійний глиняний інструмент у вигляді дзбану). Народився в родині з давньою історією музичних традицій. Почав виступати у віці 12 років, тоді ж отримав перші престижні нагороди. Виступає в США, Іспанії, Канаді, Франції, Швейцарії, Німеччині, Скандинавії, Омані та Кувейті. Є учасником бенду «Bombay Jayashri», номінованої на «Оскар» за найкращу пісню до фільму «Життя Пі».

Майсур Н. Карсік — висхідна зірка карнатакської музики. Вчитись грі на скрипці розпочав у 8-річному віці у свого батька Mysore Nagaraja — живої легенди індійської музики та найвидатнішого скрипаля сучасної Індії. Мисоре Н. Картгік поєднує індійські традиції з концепціями західної імпровізаційної музики, завойовуючи все більше визнання глядачів.

К Рая — молодий майстер гри на тавілі (двомембранний перкусійний інструмент, найчастіше використовується під-час свят та ритуалів в індійських святинях, грати необхідно палицями та спеціальними наперстками). K Рая походить з родини, в якій гра на тавілі культивується впродовж останніх чотирьох поколінь.

«MATEEN-BAUER-TOKAR-KUGEL» (USA-DE-UA)

Sabir Mateen – тенор- та альт-саксофон

Johannes Bauer – тромбон

Марк Токар – контрабас

Klaus Kugel – ударні, перкусія

Цьогоріч на XV Міжнародному фестивалі Jazz Bez відбудеться світова прем'єра експресивного джазового квартету «MATEEN-BAUER-TOKAR-KUGEL»!

Сабір Матін— авангардовий музикант та композитор з Філадельфії. Особливо пристрасно грає на тенор-саксофоні і не менш професійно на альт-саксофоні, кларнеті та флейті. Свого часу Матін став відомим завдяки імпровізованим концертам в ньюйоркських станціях метро разом з фріджазовим квартетом «Brunos QuartettTest». Неодноразово виступав на одній сцені з Метью Шіппом та Гілом Гріном, грав з геніями фрі-джазу Сесіль Тейлор, Вільямом Паркером, Санні Мюрреєм. Матін є лідером бендів «The Sabir Mateen Ensemble», «Omni-Sound», «Trio Sabir» та «Juxtapositions».

Йоганес Бауер— тромбоніст та композитор з Берліну, майстер імпровізаційної музики та фрі-джазу, належить до другої генерації Європейських імпровізаторів (перша — це Петер Брьотцманн, Еван Паркер, Дерек Бейлі, Александер фон Шіппенбах). Йоганнес часто співпрацює зі старшим братом — не менш знаним тромбоністомКоні Бауером. В 70-их династія Бауерів стала ядром джазової сцени в Східній Німеччині. Співпрацював з The Manfred Schulze Wind Quintet, Ken Vandermark Territory Band та The Peter Brötzmann Tentet. На разі працює в новому квартеті з Lotte Anker, John Edwards, Paul Lovens.

Марк Токар — знаний й досвідчений котрабасист, один з найяскравіших представників української джазової сцени. Виступав з численними гуртами та проектами в Німеччині, Польщі, Литві, США, Австрії, Франції, Україні, Росії, Італії, Угорщині, Грузії, Люксембурзі та Чехії. Був учасником міжнародного проекту Кена Вандермарка «Resonance». Грав в гуртах Undivided, Five Spot, Four, Varpaj, Yatoku… Також він є лідером міжнародних проектів«Leo’m’art», «Mark Tokar’s Quintet» та «Avtokar».

Клаус Кюґель — один з найбільш яскравих та виразних сучасних джазових барабанщиків Європи. Куґель здобув музичну освіту в Мюнхенські джазовій школі. Всесвітнє визнання Кугель здобув завдяки спільним проектам з такими музикантами, як: Petras Vysniauskas, Karl Berger, Tomasz Stanko, Charlie Mariano, Glen Moore, Steve Swell, Sabir Mateen, Peter Evans, John Lindberg, Matthew Shipp, William Parker, Bobby Few, Roy Campbell...

“Більшість колективів можуть тільки мріяти про такого віртуозного перкусіоніста, як Клаус Куґель” – коментує німецький «Frankfurter Rundschau».

www.sabirmateen.johannesbauer.marktokar.klauskugel.com

узнать больше спрятать

Кто идет?

All visitors
С Lviv
Друзья
Друзья(?)
Чтобы увидеть своих друзей на мероприятии, войдите через Facebook

Моивстречи

Загружайте мобильное приложение 2Event

Для организаторов и посетителей ивентов:
 • Афиша событий и билеты онлайн
 • Список посетителей
 • Знакомства и назначения встреч
 • Поиск попутчиков и сожителей

информация оборганизаторе

8
ивентов
221
посетителей
Просмотреть сайт
Share event

Or send an invitation to your friends.

Send invitation
Location
Appointment
Meeting place:
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
Date:
Date:
Comment:

Подписаться на скидки и анонсы

Город, который меня интересует

 • Львов
 • Харьков
 • Днепр
 • Одесса
 • Киев
 • Львов
 • Харьков
 • Днепр
 • Одесса
 • Киев

Категории

Chat
Aleksandra Mironova
Odessa
online
Aleksandra
22:16
Hey. Do you want to go with me to the speech of Architects?
Aleksandra
22:17
Hey. Yes of course. This is my favorite band. just tell me a little about yourself first
Aleksandra
22:18
ok)) give me a minute...
Aleksandra is typing . . .
У вас вже є квиток на цю подію?

Перед тим як створити план поїздки та переглядати доступний транспорт, будь ласка, придбайте квиток на подію

Я буду на цій події Купити квиток
Вход
или
Новый пользователь? Зарегистрироваться
Зарегистрироваться
или
Читать
Если у вас уже есть аккаунт на 2Event - пожалуйста, залогиньтесь. Вход
Сброс пароля
Create password
Будущая функция
Эта функция появится в ближайшее время.
На главную
Вітаємо
Ви успішно підписались на анонси та знижки від 2event. Приєднуйтесь до нас і в соц. мережах
Error
Wrong email
На главную
Выберите город
Выберите страну
Add to Gallery