Билетына ивент

Описаниеивента

«Львівська

«Школа Джазу та Сучасної Музики»

«Львівська Школа Джазу та Сучасної Музики» є продовженням багаторічної едукаційної та культурної місії Мистецького об'єднання «Дзиґа», фестивалю «Jazz Bez» та середовища «ДжазКлубу. Львів».

Завдяки «Дзизі» у Львові упродовж двох десятиліть існує осередок джазового середовища, приїжджають провідні музиканти світу, проводяться міжнародні джазові фестивалі «Jazz Bez», «Metro Jazz», «Флюгери Львова». Внаслідок цього Львів став містом джазу, з вимогливою публікою і талановитими музикантами. Львівські музиканти мають змогу, слухати та грати разом із майстрами джазу з усього світу. Тут виросла нова генерація українських джазменів, які виходять на Європейську сцену і, у свою чергу, допомагають розвивати джазовий рух та «ростити» наступні покоління.

Із 2008 року музичне середовище міста організувалось в «ДжазКлуб.Львів», який активно займається джазовою освітою молодих музикантів. Завдяки кураторам «джаз клубу» – учасникам гурту «ShockolaD» Анастасії Литвинюк та Ігорю Гнидину, у Львові було створено «Літню Джазову Школу», проведено десятки майстер-класів та воркшопів, а сотні молодих українських музикантів змогло потрапити на відому джазову школу «Cho-Jazz» у Польщі.

«Angela Gaber Projekt» (PL)


Angela Gaber – спів, дзвіночки, мелодика, перкусія, шейкер, джабара, дощовиця

Ernest Drelich – конґа, джембе, дарабука, діджеріду, глюкофон, калімби, електроніка

Tomasz Dybała – акустична гітара, бузукі

Robert Robson Onacko – електрогітара

Tomasz Szwan – бас-гітара


Музика польського проекту — це мозаїка звуків, поєднання та взаємопроникнення індивідуальних історій, культур, досвідів та доль. Тріо майстерно поєднує фольк, джаз, ф'южн та електроніку, а в репертуарі гурту - музичні інтерпретації сербських, українських, польських, циганських традиційних пісень та власні композиції. Серед робіт колективу є чудовий музичний супровід до театралізованої драми Анджея Стасюка «Темний ліс».

Критики про тріо: «Прості історії, цікаві аранжування і вдячний репертуар поєднуються в унікальний енергійний музичний колаж. Проникливий вокал, кристалічне звучання саксофону, віртуозна гітара творять поезію звуків».

Гурт отримав нагороди на польському фольк-фестивалі «Nowa Tradycja 2013», міжнародному музичному фольк-фестивалі «Mikolajki Folkowe 2012», фестивалі креативності Анни Третер «Korowod 2012» та «Grechuta’s Festival 2011».

www.angelagaber.pl

«Лемківська Сюїта» (UA- AT)

Антон Пивоваров – альт-саксофон, аранжування

Лаура Марті – вокал

Наталія Лебедєва – рояль

Ігор Закус – бас-гітара

Артур Фролов – барабани

«Лемківська Сюїта» – це етно-джазовий проект Антона Пивоварова та найвiдоміших українських джазових музикантів, цикл-сюїта, що складаєтся з 7-ми українських народно-обрядових пісень з регіону Лемківщини.

Антон Пивоваров – саксофоніст і композитор, бенд-лідер, аранжувальник, сайдмен. Виріс в Україні, навчався в США, а з 2010 року живе в Австрії.

Грає майже з усіма провідними українськими джазовими музикантами, виступав із у проекті «Euphoria» легендарного барабанщика Chico Hamilton, оркестрі New School Afro-Cuban Jazz Orchestra (володарі 2-х премій Греммі) під керівництвом барабанщика Bobby Sanabria, групі Вадима Неселовського та ін.

Ігор Закус – один з кращих джазових бас-гітаристів України. Композитор, викладач, організатор концертної серії Jazz Kolo. Народився і виріс в Червонограді. Закінчив Львівське музичне училище та консерваторію по класу гобоя. Багаторазово був визнаний кращим бас-гітаристом України. Закус Ігор володіє 4-х, 5-ти, 6-ти струнними ладовими та безладовими бас-гітарами та акустичним басом, демонструючи яскраву техніку та індивідуальний звук.

Виступав з Маркусом Міллером, Марком Гілмором, Оксаною Білозір, Таїсією Повалій, Іриною Білик, Ніною Матвієнко, радіобендом О. Фокіна, Даниїлом Крамером , групою «ВІА ГРА»… Є лідером власного гурту Z-Band. Викладає клас бас-гітари в Київському національному університеті культури та інституті ім. Глієра.

www.facebook.com/igorzakus

Лаура Марті – джазова співачка, автор пісень, композитор, педагог. За походженням – вірменка.

Закінчила Харківське музичне училище ім. Б.М. Лятошинського по класу «джазове фортепіано»та Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра по класу «джазовий вокал». Неодноразово виступала на «Джаз Безі». Творець групи «Lela Brasil Project» та спільного з сестрою Христиною Марті проекту «Krunk». З 2010 р викладає в школі джазового та естрадного мистецтва в м Києві.

www.facebook.com/laura.martirosyan

Наталія Лебедєва – відома українська джазова піаністка, композитор, бенд-лідер, педагог, учасник різних авторських проектів.

Брала участь у численних міжнародних фестивалях, серед яких: Jazz bez, Джаз-Коктебель, Jazz in kiev, Сherkasy jazz days, Jazz jamboree та інші . Пані Наталія викладає ансамблеву гру в училищі ім. Глієра.

myspace.com/nataliyalebedeva

Артур Фролов – молодий талановитий барабанщик.Завершив Донецьке музичне училище та музакадемію ім.С.С.Прокоф'єва. Грає у багатьох гуртах та співпрацює з відомих джазовими виконавцями, серед яких: Coal Jazz Quartet, FRANKIE BAND, Ігор Осипов, Артем Лебедев, Кен Хенслі (Uriah Heep), Стів Вай, Девід Фрізеном, Шерон Стенлі …

www.facebook.com/artur.frolov

узнать больше спрятать

Кто идет?

All visitors
С Lviv
Друзья
Друзья(?)
Чтобы увидеть своих друзей на мероприятии, войдите через Facebook

Моивстречи

Загружайте мобильное приложение 2Event

Для организаторов и посетителей ивентов:
 • Афиша событий и билеты онлайн
 • Список посетителей
 • Знакомства и назначения встреч
 • Поиск попутчиков и сожителей

Посетители

информация оборганизаторе

8
ивентов
221
посетителей
Просмотреть сайт
Share event

Or send an invitation to your friends.

Send invitation
Location
Appointment
Meeting place:
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
 • Tables
Date:
Date:
Comment:

Подписаться на скидки и анонсы

Город, который меня интересует

 • Львов
 • Харьков
 • Днепр
 • Одесса
 • Киев
 • Львов
 • Харьков
 • Днепр
 • Одесса
 • Киев

Категории

Chat
Aleksandra Mironova
Odessa
online
Aleksandra
22:16
Hey. Do you want to go with me to the speech of Architects?
Aleksandra
22:17
Hey. Yes of course. This is my favorite band. just tell me a little about yourself first
Aleksandra
22:18
ok)) give me a minute...
Aleksandra is typing . . .
У вас вже є квиток на цю подію?

Перед тим як створити план поїздки та переглядати доступний транспорт, будь ласка, придбайте квиток на подію

Я буду на цій події Купити квиток
Вход
или
Новый пользователь? Зарегистрироваться
Зарегистрироваться
или
Читать
Если у вас уже есть аккаунт на 2Event - пожалуйста, залогиньтесь. Вход
Сброс пароля
Будущая функция
Эта функция появится в ближайшее время.
На главную
Вітаємо
Ви успішно підписались на анонси та знижки від 2event. Приєднуйтесь до нас і в соц. мережах
Error
Wrong email
На главную
Выберите город
Выберите страну
Add to Gallery